Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Rizespor’da yeni hoca kim olacak?

Rizespor’da yeni hoca kim olacak?

İbrahim Üzülmez’le yollarını ayıran yeşil-mavililer, teknik direktör arayışlarına hız verdi Çaykur Rizespor, Aykut Kocaman, Hamza Hamzaoğlu, Okan Buruk ve Tolunay Kafkas’dan birini takımın başına getirmek için temaslarını sürdürüyor

Çaykur Rizespor’da tüm gözler yeni teknik direktörün kim olacağına çevrildi. Bir yıl aradan sonra döndüğü Süper Lig’de 1. haftada 2-0 öne geçtiği maçta Kasımpaşa’ya 3-2 mağlup olduktan sonra Akhisar ve Erzurumspor ile berabere kalan ve ardından yine önde olduğu maçta Antalyaspor’a karşılaşmanın uzatma dakikalarında yediği gollerle mağlup olan yeşil-mavililer İbrahim Üzülmez ile yollarını ayırdıklarını açıklamıştı. Bugün Rize’ye gelecek olan İbrahim Üzülmez ile yapılacak son görüşmenin ardından ise sözleşmenin fes edileceği belirtildi.

İbrahim Üzülmez defterini bugün kapatacak olan Çaykur Rizespor’da yeni teknik direktör için görüşmeleri başkan Hasan Kemal Yardımcı yapıyor. Yeşil-mavililerin takımın başına getirmek istediği Aykut Kocaman, Hamza Hamzaoğlu, Okan Burak ve Tolunay Kafkas gibi isimlerle görüşmelere başladığı öğrenildi. Listede yer alan isimlerden Kocaman’a teklif getirildiği ve tecrübeli çalıştırıcının düşünmek için süre istediği bildirildi. Rizespor’un önceki yıllarda da Kocaman’a yine teklif getirmiş ancak Kocaman teklifler red ettikten sonra Konyaspor’a gitmişti.

Çaykur Rizespor teknik direktör listesinde olan diğer isimlerden Hamza Hamzaoğlu, Okan Buruk ve Tolunay Kafkas ile de temaslarının olduğu öğrenildi. Saffet Susiç’in Rizespor’da teknik direktörlük yaptığı dönemde yardımcılığını yapan Hamza Hamzaoğlu ise camianın en çok istediği isimler arasında yer alıyor. Yeşil-mavili caminin istediği isimler arasında olan Hamzaoğlu ile Okan Buruk ile de temasa geçilip teklifte bulunduğu öğrenildi. Teknik direktör konusunu kısa sürede çözmek isteyen Çaykur Rizespor şimdi teklifte bulunduğu isimlerden gelecek yanıtı bekliyor.

Haberler