Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
​​​​​​​Giresunspor’da önce transfer

​​​​​​​Giresunspor’da önce transfer

Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, “Dört koldan çalışmalara devam edeceğiz” dedi

Giresunspor Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, dört koldan çalışmalara devam ettiklerini söyledi. Hem iç, hem dış, hem de hoca konusunda çalışmaların sürdüğünü ifade eden Başkan Yardımcısı Özkul; “Görüştüğümüz, görüşmek istediğimiz teknik adamlar ve oyuncular var. Ancak şunu belirtmeliyim ki önceliğimiz transfer. Bayram sonrasında hoca konusuna daha fazla yoğunlaşacağız.  Ankara’dayız ve oyuncu transferi konusunda her an her şey olabilir” şeklinde konuştu.

Başkan Yardımcısı Özkul; “Her an yeni oyunculara ya da geçen seneki kadromuzda yer alan futbolculara imza attırabiliriz.  Teklif sunduklarımızdan yanıt bekliyoruz. Giresunspor taraftarı rahat olsun. Onları mutlu edecek sonuçları elde edecek bir kadroyu mutlaka oluşturacağız. Hedefimiz öncelikli olarak ilk altının içerisinde yer bulmak ve sonrasında ise ilk ikiyi kovalamak olacak. Bu sezon Giresunspor adına bambaşka olacak” ifadelerini kullandı.

Haberler