Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Of’ta son prova 25 Ağustos’da

Of’ta son prova 25 Ağustos’da

Lig öncesi en ciddi hazırlık maçında Bayburtspor ile kozlarını paylaşacak

Yeni sezonda TFF 3. Lig 2. Grup’ta mücadele edecek olan Ofspor’da yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. Bordo-mavililer dünü de çift antrenman yaparak geçirirken menajer Savaş Topaloğlu, her geçen gün daha iyi olduklarını söyledi. Şuanda takımın yüzde 60 seviyelerinde olduğunu ifade eden Topaloğlu, “Önümüzdeki günlerde antrenmanların dozajı azacak. Oyuncular böylelikle daha fazla rahatlamış olacak ve gerçek güçlerini gösterebilecekler. Ligin ilk iki haftasından sonra takımızın tam hazır bir duruma gelmesini bekliyoruz” dedi.

Lig öncesi son provalarını Pazar günü Bayburt’ta hazırlık maçında Bayburtspor ile yapacaklarını dile getiren Topaloğlu, “Bu maça hocamızın ideal kadro ile çıkmasını bekliyoruz. Bizim içinde lig öncesi ciddi bir prova olacak. Takımımızın son durumunu en iyi şekilde görme imkanı bulacağız. Bu maçla birlikte tamamen lige kilitleneceğiz. Tabiki Ofspor hiçbir zaman hedefsiz olmaz. Yeni sezonda zirve yarışı içerisinde olmayı amaçlıyoruz” dedi.  

Haberler