Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Trabzonspor'dan Yusuf'un yanına Charlie Adam hamlesi

Trabzonspor'dan Yusuf'un yanına Charlie Adam hamlesi

Orta sahanın ortasında Yusuf Yazıcı'nın verimini artıracak ve ona destek olacak tecrübeli bir isim arayan Trabzonspor'un Charlie Adam ile ilgilendiği ortaya çıktı

Orta sahanın ortasında Yusuf Yazıcı'nın verimini artıracak ve ona destek olacak tecrübeli bir isim arayan Trabzonspor'un sürpriz bir isimle temas kurduğu iddia edildi... Daha önce Fenerbahçe'nin de gündemine gelen İskoç oyuncu Charlie Adam.

Trabzonspor, sezonu Stoke City'de tamamlayan ve henüz opsiyon hakkının kullanılması konusuna kulübüyle anlaşamayan solak oyuncuyu alarak bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak istiyor. Adam, Trabzonspor'dan izin isterken opsiyon hakkını kullanmazsa Trabzonspor'da forma giymeye sıcak baktığını iletti.

Charlie Adam kimdir?

Stoker City'de forma giyen 31 yaşındaki Charlie Adam,, orta sahada forma giyiyor. Sol ayaklı orta saha oyuncusu geride kalan sezonda 30 maçta oynadı. 2 gol atıp, 4 asist gerçekleştirdi. Oyuncunun transfermarkt değeri 4.5 milyon Euro.

Haberler