Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Burası Giresunspor, burada taviz yok

Burası Giresunspor, burada taviz yok

Yeşil-beyazlıların Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, “Verdiğimiz süre içerisinde imza atmayan kendi bilir”

Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, transferde anlaşmak istedikleri ancak şuana kadar mutlu sona ulaşamadıkları oyuncular konusunda çok sabırlı olamayacaklarını söyledi. Başkan Bozbağ; “Bu söylediklerime bu kulübün başkanı olarak şahsım ve yönetim kurulum da dahil. Burası Giresunspor ve burada kimse bu kulüpten büyük değil. Herkes ayağını denk alacak. Benim oyunculara verdiğim bir süre var. O sürenin ne zaman biteceğini de görüşme yaptığım oyuncu çok iyi bilir. O süreye kadar gelen gelir, gelmeyen kendi bilir” dedi.

Hiç kimsenin vazgeçilmez olmadığını ifade eden Başkan Bozbağ, “Burası Giresunspor. Burası oyuncularına, teknik kadrosuna, çalışanlarına karşı vecibelerini gününde yerine getiren bir kulüp. Ben de bilirim bir sözleşmeye iki milyon TL yazmayı ama bakın ligimizde borçlarından dolayı sezona başlayamama olan ihtimali olan, transfer sayfası açık olmayan kulüpler var. Bu nedenle kimseye taviz vermeyeceğiz. Bizim önerdiğimiz rakamlara imza atanlar Giresunspor’da kalırlarsa onlarla yolumuza devam ederiz” ifadelerini kullandı.

Haberler