Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
 Kapı herkese açık değil 

 Kapı herkese açık değil 

Giresunspor Asbaşkanı Kazancıoğlu, “Çok klas isimleri Giresun’a getireceğiz” dedi ve ekledi:

Giresunspor’un Asbaşkanı Mehmet Kazancıoğlu, yeni sezonda hedefe koşan bir kadro oluşturacaklarını ifade etti. Yönetim kurulu olarak transfer çalışmalarına başladıklarını ifade eden Asbaşkan Kazancıoğlu; “Listemizdeki isimlere teklifler götürerek kadromuza katmaya çalışacağız. Gelmek isteyen herkese kapı açık değil. Giresunspor’u kim başarıya taşıyacaksa o gelecek. Çok klas isimleri Giresun’a getireceğiz” dedi.

Yabancı oyuncularda tam isabet sağlamak istediklerini ifade eden Kazancıoğlu; “Panajotis ve Andre Dodo’nun haricinde dört yabancı futbolcuya imza attırmak istiyoruz. Bu ligde hedefi kovalamak istiyorsanız yabancılarınız iyi olmak zorunda. Hem yurtdışından hem de yurt içindeki yabancılardan takip ettiğimiz isimler var.  İç ve dış transferde 23 oyuncu ile anlaşacağız. Giresunspor’un geniş ve alternatifli bir kadrosu olacak. Taraftarımızın gururla izleyecekleri bir takım sahada olacak” ifadelerini kullandı.

Haberler