Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Giresun’da aday çok

Giresun’da aday çok

Teknik direktör sorununu henüz belirleyemeyen yeşil-beyazlıların gündeminde birçok isim var

Teknik direktör sorununu henüz belirleyemeyen Giresunspor’un gündeminde birçok ismin olduğu öğrenildi. Yeşil-beyazlıların gündemindeki isimler Reha Erginer, Metin Diyadin,  Hakan Kutlu, Osman Özköylü, İrfan Buz ve daha önce de Giresunspor’da görev yapan Engin Korukır. Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ bu akşam Ankara’ya gidecek ve bu teknik adamlarla görüşme yapacak. Başkan Bozbağ, bu görüşmelerin sonunda teknik adam sorununu çözüme kavuşturarak Giresun’a dönmek istiyor.

Hem teknik adam, hem de oyuncu transferlerinde hata yapmak istemediklerini ifade eden Başkan Bozbağ; “Reha Erginer, Metin Diyadin,  Hakan Kutlu, Osman Özköylü, İrfan Buz ve Engin Korukır hocalarımızla bir görüşme yapacağım. Onlara şartlarımızı sunacağız ve taleplerini dinleyeceğiz. Giresunspor için en iyisi kim ise onu getirmek amacındayız. Muhtemelen kısa bir süre içerisinde yeni teknik adamımızı belirlemiş oluruz. Yeni sezonda bambaşka bir Giresunspor izlettirebilmek için ince eleyip sık dokuyacağız” dedi.

Ali AKTEN

Haberler