Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Gümüşhanespor’da sessizlik bozuluyor

Gümüşhanespor’da sessizlik bozuluyor

Başkan Kaya Büyükbayraktar, “Yeni sezonla ilgili çalışmalara bu haftadan itibaren başlayacağız” dedi

TFF 1.Lig’e çıkma şansını bu sazonda gerçeğe dönüştüremeyen Gümüşhanespor’da sessizlik bozuluyor…Kırmızı-beyazlı ekibin Başkanı Kaya Büyükbayraktar yeni sezonla ilgili çalışmalara bu haftadan itibaren başlayacaklarını ifade etti. Geçtiğimiz sezonun şokunu yavaş yavaş üzerlerinden attıklarını ifade eden Büyükbayraktar, “Çünkü bırakın Play-Off’u direk olarak TFF 1. Lig’e çıkma şansımızı değerlendiremedik”  diye konuştu.

Büyükbayraktar, “Yeni sezonla ilgili çalışmaların startını veriyoruz. Şimdi yeni sezonla ilgili plan ve programımızı yapacağız. Mehmet Altıparmak hocamız ile görüşeceğim. Bazı aksilikler nedeniyle hocamız ile yapacağımız görüşme uzadı. Kendisinden rapor istemiştim. Bugün veya yarın hocamızla bir araya gelerek düşüncelerini alacağım. Hoca ile görüştükten sonra kararımızı vereceğiz ve çalışmalara başlayacağız” ifadelerini kullandı.

Erdoğan BEKAR

Haberler