Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Yerin dibine gireriz!

Yerin dibine gireriz!

Yeter... Karakterinizi ortaya koyun

Trabzonspor’da 2-1’lik Bursaspor mağlubiyetinin ardından bordo-mavili takımın oynadığı futbol nedeniyle eleştirilen Teknik Direktör Ersun Yanal’ın zorlu mücadele öncesinde ve devre arasındaki konuşmaları yayınlandı. Trabzonspor Kulübünün resmi sosyal medya hesaplarından yayınlanan videoda Teknik Direktör Ersun Yanal’ın, oyuncularına Bursaspor maçının önemini anlattığı ve “Bugün ligi belirleme maçımız. Kim olursa olsun bizi ilgilendirmiyor. Biz bu işin sonucuna imza atacağız. Ve bu imzayı atmak zorundayız.  Şerefimize, namusumuza leke getirmeyelim” dediği görülüyor.

Teknik Direktör Ersun Yanal ayrıca, “Çıkalım işimizi yapalım. Bugüne kadar büyük çaba gösterdik. Herkes büyük çabasının karşılığını aldı. Hepinizin emeğine sağlık. Bugün de son noktayı koyalım. Alnımız açık, güzel bir şekilde ligi bitirelim. Hadi, Allah’a emanet olun…” diyerek oyuncularını sahaya gönderiyor. Yanal’ın, devre arasında ise oynanan futbol nedeniyle oyuncuları sert bir şekilde uyardığı da dikkatlerden kaçmıyor.

Maçın ilk yarısının golsüz beraberlikle tamamlamasının ardından soyunma odasında futbolcularına uyarılarını yineleyen Yanal, "Hızlı hücumla çıkacağız kimse gelmiyor. Çıkmıyoruz coşkumuz yok. Bunu coşturamazsak işimiz içeride zor. Cezayı keserler ve bu iyi olmaz. Bu ayıp olur utanırız, sıkılırız, yerin dibine gireriz. Ben bu duyguları hissediyorum. Biz Trabzonspor'dayız. Coşkulu bir şekilde taktiğini ortaya koy” dedi. Daha sonra taktik tahtasına vuran Yanal, “Yeter... Karakterinizi ortaya koyun. Her iyi şey unutulur, sadece kötü hatırlanır. Karakteriniz ve kendinizi ortaya koyun” diyerek oyuncularına çıkıştı.

Haberler