Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Giresun’da sessizlik şova dönüşecek

Giresun’da sessizlik şova dönüşecek

Yeşil-Beyazlı yönetici Azmi Bük, “Transfer harekatına Pazartesi günü başlayacağız” dedi

Giresunspor’un yöneticilerinden Azmi Bük, transfer harekatına Pazartesi günü başlayacaklarını söyleyerek; “Çok güçlü bir kadro oluşturacağız” dedi. Transfer döneminin 17 Haziran’da başlayacağını anımsatan Yönetici Bük; “Biz Pazartesi günü start vereceğiz ve Giresunspor’a yakışır isimleri renklerimize katabilmek için mesai harcayacağız. Şu an itibariyle kulüpler nabız yokluyor. Bizde biraz sessizlik var gibi gözükse de bu Pazartesinden itibaren imza şova dönüşecek” ifadelerini kullandı.

Yeni sezonda sporseverlerin bambaşka bir Giresunspor izleyeceğini dile getiren Yönetici Bük; “Klas oyunculardan kurulu bir kadromuz olacak. Hem yerli hem de yabancı transferlerinde nokta atışları yapacağız. Çok tecrübeli bir yönetim kuruluyuz ve takımımızı hedefine ulaştırabilmek adına ne gerekiyorsa yapacağız” şeklinde konuştu. Geride kalan sezonda iç sahada oynadıkları maçlarda yeteri kadar taraftara oynayamadıklarını ifade eden Bük; “Bu sezon farklı olacak diye düşünüyoruz. Takımımız sahada, taraftarlarımız tribünde coşacak inşallah” diye konuştu.

Ali AKTEN

Haberler