Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Pazar’da yangın ‘yokum’ dedi

Pazar’da yangın ‘yokum’ dedi

Mavi-Beyazlıların Başkanı, 13 Haziran’da yapılacak olan kongrede aday olmayacağını açıkladı

3. Lig ekiplerinden Pazarspor’da 13 Haziran’da yapılacak olan kongre öncesi başkan Hüseyin Yangın’ın devam edip etmeyeceği büyük merakla bekleniyordu. Yangın, dün sessizliğini bozarken 13 Haziran’da yapılacak olan kongrede aday olmayacağını açıkladı. Yangın, “2015 yılında yapılan kongrede bir sonraki dönemde aday olmayacağımı belirtmiştim. Bu doğrultuda 13 Haziran’da yapılacak kongrede aday olmayacağımı hatırlatmalıyım” dedi.

Yangın, “Bu doğrultuda 14 yıl yürüttüğüm bu ulvi sorumluluğu devralmak isteyen değerli genel kurul üyelerimizin kulübün mali ve genel durumunu öğrenmek üzere kulüp yetkilileri ile temas etmelerini, plan, program ve hedeflerini, bunun yanında gerekli kaynak temini konusunda bilgilendirmelerini bekliyorum. Aslolan bu kulübün sağlıklı yaşaması, güvenilir ellerle idare edilmesidir. Bayrağı taşıyacak insanların geçmişte kulübümüze zarar vermiş olmamaları lazım. Kulüp üyeliği ile ilgili edinimlerini sağlıklı yapmış olmaları esastır” ifadelerini kullandı.

Haberler