Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Giresun, Demir’i de eritmek istiyor

Giresun, Demir’i de eritmek istiyor

Yeşil-beyazlılar, Pazar günü misafir edeceği Adana Demirspor’u da yenerek üçte üç yapmak hedefinde

Akın Çorap Giresunspor’da Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, hafta sonu Adana Demirspor ile oynayacakları karşılaşmayı da kazanarak üçte üç yapmak istediklerini dile getirdi. Önce Gazişehir Gaziantep FK engelini farklı geçen ve sonrasında ise Manisaspor deplasmanında üç puanı güle oynaya hanesine yazdıran Çotanaklar, Pazar günkü rakibi Adana Demirspor’u da gözüne kestirdi. Başkan Yardımcısı Özkul, “Çok önemli ve zor bir süreçten geçiyoruz. Peş peşe aldığımız iki galibiyet camiamıza büyük moral oldu. İnşallah sahamızda oynayacağımız Adana Demirspor müsabakasını da kazanmayı başaracağız” dedi.

Pazar günü oynayacakları bu karşılaşmanın çok zorlu geçeceğini ifade eden Başkan yardımcısı Özkul, “Rakibimiz alt sıralarda ve o bölgeden bir an evvel kurtulmak istiyor. Biz de Play-off mücadelesi veren bir ekibiz. Daha önce de belirttiğim gibi alt sıralardaki ekiplere karşı oynanan maçlar daima zor geçmiştir. Bunu kolaya çevirmek bizim elimizde. Futbolcularımız sahada ellerinden geleni yapacaklardır. Taraftarımızdan da destek bekliyoruz. Doksan dakika boyunca desteklerini esirgemesinler. Giresunspor’un bu yolda onlara çok ihtiyacı var” şeklinde konuştu.

Haberler