Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Mazereti bırak artık… Bu takımı ayağa kaldır!

Mazereti bırak artık… Bu takımı ayağa kaldır!

Başkan Usta, yönetiminde desteği kalmayan Çalımbay ile görüştü

Trabzonspor’da yönetimde desteği kalmayan Teknik Direktör Rıza Çalımbay, önceki akşam Başkan Muharrem Usta ile bir görüşme gerçekleştirdi.  Özellikle ikinci yarıda yaşanan çöküşün ardından her karşılaşma sonrasında “Bu takımı ben kurmadım. Transfer yapamadık…” söylemleriyle gündemi meşgul eden Teknik Direktör Rıza Çalımbay ile bizzat Başkan Muharrem Usta görüştü. Açıklamaları nedeniyle Trabzon kanadındaki yöneticilerin mesafeli olduğu Çalımbay’a Başkan Usta’nın da sitem ettiği öğrenildi.

Başkan Usta’nın, Teknik Direktör Çalımbay’a, “Hocam her maç sonrasında bu tarz açıklamalar, hem takıma hem camiaya zarar veriyor. Dikkat et. Biz ve Trabzonspor camiası senden mazeret değil, takımı ayağa kaldırmanı bekliyor” dediği öğrenildi. Teknik Direktör Çalımbay’ın ise söylemlerinin yanlış anlaşıldığını ifade ettiği ve bu hafta Akhisar deplasmanından galibiyetle dönüp üzerlerindeki şanssızlığı kıracaklarını söylediği öğrenildi.

Haberler