Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
7 milyonluk müjde verdi

7 milyonluk müjde verdi

TRABZON’UN Araklı ilçesindeki Yeni Hükûmet Konağı ve Belediye Hizmet Binası Projesi onaylandı. Proje için gerekli olan 7 milyon liralık kamulaştırma bedeli ödendi. Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, “Araklı'ya hayırlı olsun. Bakanımız Süleyman Soylu’ya teşekkür ediyoruz.” dedi.

TRABZON’UN Araklı ilçesindeki Yeni Hükümet Konağı ve Belediye Hizmet Binası Projesi onaylandı. Proje için gerekli olan 7 milyon liralık kamulaştırma bedeli ödendi. Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, “Araklı'ya hayırlı olsun. İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'ya ve emeği geçenlere desteklerinden dolayı ilçe halkım adına teşekkür ediyorum. Sayın Bakanımızın Allah yar ve yardımcısı olsun.” dedi. Önceki gün AK Parti Araklı İlçe Başkanı Şaban Bıyık ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ziyaret eden Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, ilçeye müjdeyle döndü. Çebi, Araklı ilçesindeki Yeni Hükümet Konağı ve Belediye Hizmet Binası Projesinin onaylandığını ve kamulaştırma bedelinin ödendiğini söyledi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Çebi, şunları söyledi: “Araklı'ya desteğini hiç bir zaman esirgemeyen İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'nun talimatları doğrultusunda ilçemizde bulunan Fiskobirlik binasının yerinde gerçekleştireceğimiz Yeni Hükümet Konağı ve Belediye Hizmet Binası'nın 7 Trilyonluk kamulaştırma bedeli ödendi. Projenin yapımına en kısa sürede başlayıp külliye şeklinde yeni hizmet binasını hayata geçireceğiz. Araklı'ya hayırlı olsun. İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'ya ve emeği geçenlere desteklerinden dolayı ilçe halkım adına teşekkür ediyorum. Sayın Bakanımızın Allah yar ve yardımcısı olsun.”

Aydın GELLECİ

Haberler