Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Samsun’daki Rizelileri gezdi

Samsun’daki Rizelileri gezdi

AK PARTİ Rize Milletvekili Hasan Karal, bir dizi etkinlikte bulunmak üzere Samsun’a gitti. Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ile birlikte Rizelileri ziyaret eden Karal, Samsun’daki Kendirli Derneğinde hemşehrilerinin sorunlarını dinledi.

AK PARTİ Rize Milletvekili Hasan Karal, bir dizi etkinliklerde bulunmak üzere Samsun’a bir ziyaret gerçekleştirdi. Samsun’da İlkadım Belediyesini ziyaret eden Karal, daha sonra Kendirli Derneğini ziyaret ederek Rizeli hemşerileriyle bir araya geldi. İlkadım Belediyesini ziyaret eden vekil Karal,  AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ve AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman ile bir araya geldi. Samsun’da bir takım temaslarda bulunan Karal, İlkadım Belediyesinden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra esnaf ziyaretinde bulunan vekil Karal, vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi. Vatandaşın yoğun ilgisi ile karşılaşan Karal, fotoğraf çektirmek isteyenleri geri çevirmeyerek tek tek fotoğraf çekildi. Samsun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren vekil Karal, misafirperverlikleri için Samsun halkına teşekkür etti.  “AK Parti Samsun Milletvekilimiz Fuat Köktaş, AK Parti Samsun İl Başkanımız Hakan Karaduman, İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Bey ve ekiplerine misafirperverlikleri için arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Samsun’da Kendirli Derneği'ni ziyaret ederek hemşehrilerimizle kucaklaştık. Samsun’da bazı Rizeli esnaf kardeşlerimizi ziyaret ettik.” şeklinde konuştu.

Filiz YILDIRIM

Haberler