Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Araçta mahsur kaldı

Araçta mahsur kaldı

TRABZON’UN Akçaabat ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralandı. Kaza sonucu araçta sıkışarak bir süre mahsur kalan sürücü Ömer Atmaca’yı ise itfaiye ekipleri güçlükle çıkardı. Atmaca, Akçaabat Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

TRABZON’UN Akçaabat ilçesinde meydana gelen kazada bir kişi yaralandı. Kaza sonucu araçta sıkışarak bir süre mahsur kalan sürücü Ömer Atmaca’yı ise itfaiye ekipleri tarafından güçlükle çıkarıldı. Atmaca, Akçaabat Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.  Akçaabat'ta meydana gelen trafik kazasında  araç sürücüsü yaralandı. Edinilen bilgiye göre, Nefsipulathane Mahallesinde  Ömer Atmaca yönetimindeki 61 VA 646 plakalı otomobil, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu şarampole yuvarlandı. Araç içerisinde sıkışan sürücü, 112 acil sağlık ve Büyükşehir Belediyesi'ne ait itfaiye ekiplerince güçlükle araçtan çıkartıldı. Kazada yaralanan sürücü sağlık ekiplerince Akçaabat Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Aydın GELLECİ

Haberler