Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Değişimden rahatsız oldu

Değişimden rahatsız oldu

TRABZON’UN Araklı ilçesinde yaptırdığı okuldaki alafranga lavaboların değiştirilmesine kızan hayırsever işadamı Hamit Özdağ, “Kendi başlarına aldıkları kararla benim her katta yaptırdığım bayan erkek tuvaletlerini değiştirmişler. Kime sordular?” dedi.  

TRABZON’UN Araklı ilçesinde 3 okul yaptıran hayırsever işadamı Hamid Özdağ, bir okuldaki lavabo ve tuvalet taşlarının sökülmesine isyan etti. Okuldan sökülerek sokağa bırakılan lavabo ve taşları gören Özdağ, “Ancak bir okulun kendini bilmez yöneticileri kendi başlarına karar alıp, benim her kattaki bayan ve erkek tuvaletlerin alafranga özellikli taşlarını yerinden alıp basit bir tuvalet yapmışlar. Kime sordular?” dedi.

Araklı ilçesi Ayvadere Mahallesinden olan İzmit’te kurduğu Özdağ Grup ile ismini iş dünyasının önde gelen isimleri arasına yazdıran 88 yaşındaki Hamid Özdağ, yaptırdığı bir okuldaki lavabo ve tuvalet taşlarının sökülmesine isyan etti.

Lavabo ve tuvalet taşlarının sokağa atılmasını tepki gösteren Özdağ, "Araklı’ya kazancımızdan vergiden dahi düşmeden okullar yaptık. Bu okullarda yavrularımız okusun adam olsunlar diye hayırlar yaptık. Okullarımıza modern yemekhane ve modern tuvaletler kazandırdık. Hepsi öğrenciler içindi. Ancak bir okulun kendini bilmez yöneticileri kendi başlarına karar alıp, benim her kattaki bayan ve erkek tuvaletlerin alafranga özellikli taşlarını yerinden alıp basit bir tuvalet yapmışlar. Kime sordular? Kim yaptı, araştırılsın. Okulu öğrencilere hizmet etsin diye Milli Eğitime devrettik ama devletin malına zarar veren bu yöneticilerden kamuoyu adına davacıyım. Çok ayıp ettiler.” Dedi

Aydın GELLECİ

Haberler