Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Son ‘Büyük’ darbe!

Son ‘Büyük’ darbe!

Trabzonspor, Avrupa umutlarını ilk derbi yenilgisiyle tüketti

Trabzonspor, Beşiktaş maçına üst sıralara tırmanmak için bir umut olarak bakıyordu. Ligde bu maça kadar oynadığı derbi maçlarda kaybetmeyen ve 1 galibiyet ile 3 beraberlik alan bordo-mavililer, Beşiktaş karşısında tüm umutlarına son darbeyi yedi. Evindeki Başakşehir maçında aldığı yenilgi ile zirve yarışında adeta havlu atan Trabzonspor, bu sezon kaybettiği ilk derbi maç olan Beşiktaş karşısında aldığı yenilgi ile Avrupa yolunda da umutlarını tüketti.

Trabzonspor, ligde Beşiktaş maçıyla en uzun süre derbi yenilmezliğine da Beşiktaş maçıyla kaybetti. Bordo-mavililer, Beşiktaş maçına kadar oynadığı son 6 derbi maçta da yenilmemişti. Bordo-mavililer, Alanya galibiyetiyle üst sıralara tutunmak için umutlansa da F.Bahçe’nin kaybettiği haftada Beşiktaş’a yenilerek üst sıraları yakalama fırsatını da değerlendiremedi.  Bordo-mavililer, artık bundan sonra zirveyi yakalaması için uzun soluklu bir galibiyet serisi yakalaması gerekiyor.

Haberler