Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Galibiyet serisi istiyoruz

Galibiyet serisi istiyoruz

Üzülmez, “Samsunspor maçının ilk yarısında sezonun en kötü futbolunu oynadık” dedi, ekledi:

Deplasmanda Samsunspor’la 0-0 berabere kalan Rizespor’da Teknik Direktör İbrahim Üzülmez, Gaziantepspor, Boluspor ve Adanaspor maçlarında 3 maçlık galibiyet serisi yakalamak istediklerini söyledi. Samsunspor karşısında ilk yarıda bu sezonun en kötü futbolunu oynadıklarına dikkat çeken Üzülmez, "Fiziksel, zihinsel ve kalite olarak kötü oynadık. Pozisyona giremedik" dedi. Rizespor’un teknik patronu şunları söyledi:

"Maçın ikinci yarısında oyuncularımıza hedefe giden bir takım olduğumuzu, kötü oynarken bile kazanmanın önemini hatırlattım. Bu şekilde ikinci yarıda daha istekliydik ama yeterli olmadı. Gol yemedik ama gol de atamadık. Oyununun genelinde iki takım da iyi mücadele etti. Sonuç olarak 2 puan kaybettik. Kazanamıyorsanız, kaybetmeyeceksiniz. Bundan sonra 2 veya 3 maçlık galibiyet serisi yakalamak istiyoruz."

Haberler