Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Dokuz maç da final

Dokuz maç da final

Giresunspor Başkanvekili Yamak, “Gidebileceğimiz en iyi yere kadar gitmeyi hedefleyeceğiz” dedi  

Akın Çorap Giresunspor’un Başkanvekili Nahid Yamak, oynayacakları dokuz karşılaşmanın da final havasında geçeceğini söyledi.

Gazişehir Gaziantep FK maçında sahadan farklı galibiyetle ayrılarak kendilerine geldiklerini ifade eden Başkanvekili Yamak; “Çoğu müsabakada hak etmediğimiz sonuçlar elde ettik. Gazişehir maçının ilk dakikasından son anına kadar ortaya koyduğumuz oyun ile 3 puanı fazlasıyla hak ettiğimizi düşünüyoruz. İnşallah bu galibiyet güzel günlerin başlangıcı olacak” dedi.

Yarın deplasmanda Manisaspor ile oynayacakları müsabakada da sahadan zaferle ayrılmak istediklerini ifade eden Başkanvekili, Yamak; “Rakip son sırada ama kesinlikle onları hafife almıyoruz. Alt sıralardaki takımlarla oynanan karşılaşmalar her zaman zor geçmiştir. Oyuncularımız galibiyet adına sahada ellerinden geleni yapacaktır. Biz kalan dokuz maçın tamamına final gözüyle bakıyoruz. Maç maç bakacağız ve gidebileceğimiz en iyi yere kadar gitmeyi hedefleyeceğiz. Üç puanlık sistemde bu köprünün altından daha çok sular akar” ifadelerini kullandı. 

Ali AKTEN

Haberler