Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Her şey zafer için!

Her şey zafer için!

Çalımbay: Beşiktaş karşısında aklımızda sadece galibiyet var

Çalımbay, Beşiktaş’ı eli boş göndermeye kararlı. Alanya galibiyetin moral motivasyon olarak kendilerine önemli bir katkı yaptığını ifade eden Teknik Direktör Rıza Çalımbay, “Şimdi üst sıralara yaklaşmak için bir fırsat var önümüzde. Beşiktaş maçını kazanırsak, yeniden üstteki takımlara yaklaşabiliriz. Bunun için dönüm maçına çıkacağız. Eksiklerimiz var ama kazanmaktan başka çaremiz yok. Derbide aklımızda sadece galibiyet olacak” dedi.

“Bu ligde her an dengeler değişebiliyor. Bunun için önce biz üzerimize düşeni yapacağız. Kazanıp, bekleyeceğiz” diyen Çalımbay, Beşiktaş’ın gücünün farkında olduklarını ancak kazanmak için her şeylerini ortaya koyacaklarını ifade ederek, “Taraftarımızın da desteğiyle inanıyorum ki bu derbiden istediğimiz sonuçla ayrılacağız. Bu maçta alınacak galibiyetin camiaya da motivasyon katacağını biliyoruz. Her açıdan kazanmamız gereken bir maç” dedi.

Haberler