Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Birinci’nin paylaşımı ve yapılan yoruma verdiği cevap

Birinci’nin paylaşımı ve yapılan yoruma verdiği cevap

MHP Trabzon İl Başkanı Nihat Birinci, tıpkı Genel Başkanı Devlet Bahçeli son günlerde CHP’ye yönelik paylaşımlarda bulunuyor. Birinci, önceki gün de Trabzonlu yazar Nihat Genç’in bir televizyon programında sarfettiği, “Atatürk gelse, CHP kongresine katılsa, karşısına Demirtaş çıksa, kongreyi kazanamaz.” Şeklindeki sözleri facebook’taki sayfasından aynen paylaştı.

Birinci’nin bu paylaşımına Murat Ayvazoğlu bir vatandaş ise şu yorumu yaptı: “Sayın Başkan, son günlerde Atatürk üzerinden göndermeler yapıyorsunuz, bir kaç gün öncede Atatürk'ten kurucu liderimiz diye bahsettiniz. İyi güzelde 80 yıl önce ölmüş kurucu lidere televizyon ekranlarından küfredenlere bir tepkiniz olmadı. Bu konu hakkında yorumlarınızı merak ediyorum. Saygılarımla.” Birinci’nin bu yoruma cevabı ise şu şekilde oldu: “Atatürk’e karşı uzanan elleri kırar, uzanan dilleri keseriz. Devlet Bahçeli. Grup konuşmasından.”

Haberler