Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
MHP Çaykara’da İlçe Başkanlığına Öksüz getirildi

MHP Çaykara’da İlçe Başkanlığına Öksüz getirildi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çaykara İlçe Başkanlığına Savaş Öksüz getirildi.

MHP Çaykara İlçe Başkanı Savaş Öksüz “Genel Merkezimiz ne düşünüyorsa bizler de aynı düşünüyoruz. Çaykara’da Çaykaramızın âli menfaatleri doğrultusunda çalışacağız, yapıcı ve olumlu bir siyaset izleyeceğiz. Türk Milleti ve Devletimiz için, Çaykaramız için, fayda sağlayacak her projeyi destekleyeceğiz.  Çaykara’nın menfaatleri için siyasi partiler dahil toplumun her kesimi ile yapıcı iş birliğine gidebiliriz. Doğruları desteklerken yanlışların da karşısında olacağız. Haktan hakikatten yana tavır alıp haksızlığın karşısında olacağız.  Ne olursa olsun doğrunun yanında olacağız. Yanlış uygulamaların muhakkak takipçisi olacağız.” dedi.

Resmi kurumları ziyaret etmeye devam edeceklerini belirten Öksüz, diğer ilçelerde esnafa yönelik başlatılan “Siftah Bizden Bereket Allah’tan” kampanyası çerçevesinde de esnafın yanında olmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Haberler