Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Abdülkadir, Yusuf ve Okay, Avrupa kulüplerinin radarında

Abdülkadir, Yusuf ve Okay, Avrupa kulüplerinin radarında

Pazartesi günü sahasında Beşiktaş'ı ağırlayacak olan Trabzonspor'un genç oyuncuları Avrupa'nın önemli kulüplerinin scoutları tarafından takip edilecek

Trabzonspor’un parlayan yıldızları Abdülkadir Ömür, Yusuf Yazıcı ve Okay Yokuşlu'yu Beşiktaş maçında izlemek üzere Avrupalı kulüplerin scout ekipleri Trabzon’a geliyor.

Habertürk' ün haberine göre, Abdülkadir'i Roma, Ajax ve Porto; Yusuf'u Olympique Lyon ve Milan; Okay'ı da Valencia ve West Bromwich Albion'ın yakın takibe alacağı belirtildi.

Trabzonspor yönetiminin bu üç futbolcusunun kafalarının karışmaması amacıyla Rıza Çalımbay ile bir görüşme yaptığı ve oyuncuların tamamen Beşiktaş maçına konsantre olmalarını istedikleri öğrenildi.

Çalımbay’ın ise üç oyuncusunun da performanslarının tavan yaptığını, izlenmelerinin gayet normal olacağını ifade ederek, bu durumdan etkilenmemeleri için yoğun çaba harcadığını yöneticilere söylediği bildirildi.

Haberler