Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
1461 Trabzon Mu Pazarspor Mu?

1461 Trabzon Mu Pazarspor Mu?

Karadeniz bölgesinin iki takımı Ahmet Suat Özyazıcı Stadı’nda karşı karşıya geliyorlarTFF 3. Lig 2. Grup’ta bugün derbi heyecanı yaşanacak. Geride kalan haftalarda istediği sonucu alamasalar da geçtiğimiz hafta rakiplerini yenerek 3 puanla tanışan 1461 Trabzon ve Pazarspor, bugün zorlu bir 90 dakikaya çıkacak. Ahmet Suat Özyazıcı Stadı’nda iki ekibinde mutlak galibiyet hedefiyle çıkacağı karşılaşma 14.00’da başlayacak ve mücadeleyi Harun Toplar yönetecek.

Kazanmak istiyoruz
1461 Trabzon Teknik Direktörü Hamdi Zıvalıoğlu, Pazarspor maçını kazanıp ligdeki çıkışlarını sürdürmek istediklerini söyledi. İki komşu şehrin karşılaşacağını dile getiren Zıvalıoğlu, “Oyuncularımın çalışma gayretinden son derece memnunum. Hafta içerisinde çok iyi çalıştık. Velimeşe deplasmanından 3 puanla dönmek bize olumlu bir hava kattı. Bu olumlu havayı Pazarspor maçını kazanıp sürdürmek istiyoruz. Bu karşılaşmada taraftarlarımızdan isteğim gelip bize destek olsunlar. Onların desteğine ihtiyacımız var” dedi.


Final havasında
Pazarspor Asbaşkanı Talat Günday, bugün oynanacak olan 1461 Trabzon maçının zor olacağını ve final havasında geçeceğini söyledi. İki komşu şehrin karşı karşıya geldiğini dile getiren Günday, “1461 Trabzon maçı ayrı bir önem arz ediyor. Her iki takımda moral ve motivasyon olarak iyi. Deplasmanda aldığı galibiyeti ile evine dönen 1461 Trabzon, grubumuzun önemli ve güçlü bir takımı. Önemsiyoruz, saygı duyuyoruz. İki komşu şehrin takımı. İklim aynı,  hava aynı. Bizim içinde deplasman sayılmayacak bir karşılaşmaya çıkacağız. Artık her maç  final havasında bizim için! Bu maçı kazanmak istiyoruz” dedi.
 

Haberler