Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Asırlık beklenti gerçekleşiyor

Asırlık beklenti gerçekleşiyor

KARAYOLLARI Genel Müdürlüğü tarafından “Karayolu Ağı”na alınan Vakfıkebir-Tonya-Kürtün Yolu'nun şimdi de projesi ihale edildi. Böylece yolun yapımına başlanması noktasında önemli bir adım da atılmış oldu. Yolun tamamlanmasıyla Gümüşhane’nin Tonya üzerinden sahil ile buluşması bir saatin altına inecek. AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, “İlçemiz ve şehrimiz adına bu büyük kazanımın gerçekleşmesinde; emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, şu ifadelere yer verdi: “Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından “Karayolu Ağı”na alınan Vakfıkebir-Tonya-Kürtün Yolu'nun şimdi de projesi ihale edilmiş olup yapımına başlanması yolunda önemli bir adım atılmış oldu. Hayırlı uğurlu olsun. Sayın Bakanımızın ve Trabzon Milletvekillerimizin her aşamasını titizlikle takip ettiği bu yolun tamamlanmasıyla Gümüşhane’nin Tonya üzerinden sahil ile buluşması bir saatin altına inecektir. İlçemiz ve şehrimiz adına bu büyük kazanımın gerçekleşmesinde; emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.”

Haberler