Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Ne istiyorsanız onu yapacağım!

Ne istiyorsanız onu yapacağım!

Trabzonspor için bir araya geldi. Trabzonspor’u kurtarmak için…

Trabzonspor’da Başkan Muharrem Usta, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde yönetim kurulu üyeleri, kurucular, Trabzon'da ikamet eden eski başkanlar, asbaşkanlar ve kurul başkanları ile durum değerlendirmesi yaptı. Özellikle ekonomik konuların masaya yatırıldığı toplantıda, Başkan Muharrem Usta’nın kendisine yöneltilen eleştirilere cevap verdiği öğrenildi. Kulübün ekonomik olarak sıkıntılı bir dönemden geçtiğini toplantıya katılanlarla paylaşan Başkan Usta’nın, bu sürecin altından herkesin destek vermesiyle kalkılabileceğine vurgu yaptığı öğrenildi.

Toplantıda Trabzonspor’u dert edinenlerin, kendilerine her zaman destek olduğunun altını çizen Usta’nın, “Trabzonspor’u el birliği ile kurtaralım. Ancak tablo hiç iç açıcı değil. Trabzonspor’un gelirleri temlikli ve ben cebimden 240 milyon TL verdim. Ancak bu çözüm değil. Biriken borçlar ve faiz ödemeleri mevcut borcun üzerine her geçen gün ekstra yük bindiriyor. O nedenle Trabzonspor’u birlikte kurtaralım. Bir öneriniz, projeniz, fikriniz varsa ortaya koyun ve birlikte tartışalım. Trabzonspor’u kurtarmak için ne istiyorsanız onu yapacağım” dediği öğrenildi.

Başkan Muharrem Usta’nın mali tabloyu ortaya koymasının ardından “kongre” söylemi yapan isimlerin de yönetime destek olunması yönünde tavır ortaya koyduğu öğrenildi. Toplantıda ekonomik tablonun içler acısı halini gören Trabzonspor kurucu üyelerinden Sabit Sabır ise “50 bin lira param var. Trabzonspor için alın kullanın” diyerek örnek bir tavır ortaya koydu.  Trabzonspor yönetiminin bir sonraki toplantıyı ise Trabzon dışında ikamet eden eski başkanlar, asbaşkanlar ve yöneticilerle birlikte yapacağı öğrenildi.

Nurgül GÜNAYDIN

Haberler