Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Mutlu sona ulaşacağız

Mutlu sona ulaşacağız

Gümüşhanespor Başkanı Çakmak, “Şampiyon olmamıza hiç kimse engel olamayacak” dedi

TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Gümüşhanespor, gelecekten umutlu… Liderliği devretmelerine rağmen sezon sonunda ligi zirvede bitireceklerine inandıklarını söyleyen kırmızı-beyazlı ekibin Başkanı İsmet Çakmak, “Karşıyaka maçıyla yeniden çıkışa geçeceğiz. Şampiyon olmamıza hiç kimse engel olamayacak. Mutlu sona ulaşacağız” dedi.

Gümüşhanespor’un hata yapma noktasında kredisi bittiğini de dile getiren Çakmak, “Lige, sıfırdan başlamış sayıyoruz. Karşıyaka maçıyla çıkışa geçeceğimize inanıyorum. Bu kulüp hiç kimsenin şahsi malı değildir. Herkes değerimiz olan Gümüşhanespor’a sahip çıksın. Hiç kimse bizi engelleyemecek ve şampiyonluğa ulaşacağız” ifadelerini kullandı.

Bu arada Gümüşhanespor Başkanı İsmet Çakmak, Kırmızı-Beyazlı ekibi yakın markaja aldı. Kaya Büyükbayraktar’ın istifasının ardından göreve getirilen Çakmak, Karşıyaka maçı öncesinde teknik ekip ve futbolcuları yakından takip ediyor. Antrenmanları izleyen ve sporcuların sorunlarıyla ilgilenen Çakmak teknik patron Güvenç Kurtar ve futbolcularla birebir görüşme yaparak zorlu karşılaşmaya motive etmeye çalışıyor.

Haberler