Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
günebakış ödüle doymuyor

günebakış ödüle doymuyor

günebakış gazetesi Dizgi Şefi Ömer Salkı’ya TGC’den ‘En iyi sayfa düzeni’ ödülü

Yılın En İyi Yerel Gazetesi seçilen günebakış gazetesi Türkiye Gazeteciler Cemiyeti tarafından bir ödüle daha layık görüldü.

TÜRKİYE Gazeteciler Cemiyeti’nin Konrad Adenauer Stiftung Türkiye Temsilciliği ile ortaklaşa düzenlediği ‘2017 Yerel Medya Ödülleri’nden günebakış Gazetesi Dizgi Şefi Ömer Salkı sayfa düzeni dalında birincilik kazanarak Trabzon’a ve günebakış ailesine büyük bir gurur yaşattı. 

TÜRKİYE Gazeteciler Cemiyeti’nin Konrad Adenauer Stiftung Türkiye Temsilciliği ile ortaklaşa düzenlediği ‘2017 Yerel Medya Ödülleri’nden günebakış Gazetesi Dizgi Şefi Ömer Salkı sayfa düzeni dalında birincilik kazanarak Trabzon’a ve günebakış ailesine büyük bir gurur yaşattı. Gazetemiz Dizgi Şefi Ömer Salkı’nın 16 Ekim 2017 tarihinde yayınlanan ‘Batıyoruz’ spor sayfası içeriğinin görsel olarak haberi yansıtması gerekçesiyle ödüle değer görüldü.

günebakış gazetesi Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından düzenlenen 3. Geleneksel Anadolu Medya Ödülleri’nde de 348 yerel radyo, televizyon ve gazetenin yer aldığı değerlendirmede yılın en iyi yerel seçilmişti.

SEÇİCİ KURUL 1 MART 2018 TARİHİNDE TOPLANDI

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) ile Konrad Adenauer Stiftung (KAS)’ın 20 yıldır birlikte düzenlediği Yerel Medya Ödülleri’ni kazananlar belli oldu. Ödüller haber, fotoğraf ve sayfa düzeni olmak üzere 3 dalda verildi.

Ödüller, 1 Mart 2018 Perşembe günü saat 11.00’de Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nde toplanan Seçici Kurul tarafından belirlendi. Seçici Kurulda; Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Turgay Olcayto, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Sibel Güneş, Konrad Adenauer Stiftung Proje Yöneticisi Bekir Öncel, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Ordu Temsilcisi Zeki Mesut Özel, DHA İstihbarat Şefi Hasan Erşan, Hürriyet Gazetesi Fotoğraf Editörü Sebati Karakurt, TGC Genel Sekreter Yardımcısı Niyazi Dalyancı, TGC Balotaj Kurulu Başkanı Nuray Özger ve TGC Denetim Kurulu Üyesi Arif Esen yer aldı. Seçici Kurul Başkanlığı’na Turgay Olcayto, Yazmanlığa Bekir Öncel oybirliği ile seçildi.

Haberler