Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Başkanlardan Bakan’a ziyaret

Başkanlardan Bakan’a ziyaret

İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu’ya Trabzon’dan ziyaretler devam ediyor. Çarşıbaşı Belediye Başkanı Coşkun Yılmaz, AK Parti Akçaabat İlçe Başkanı Emre Akgün, AK Parti Çarşıbaşı İlçe Başkanı Hakan Kocaman, Bakan Soylu’yu ziyaret ederek ilçe sorunlarını konuştu.  

İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu’ya Trabzon’dan ziyaretler devam ediyor. Çarşıbaşı Belediye Başkanı Coşkun Yılmaz, AK Parti Akçaabat İlçe Başkanı Emre Akgün, AK Parti Çarşıbaşı İlçe Başkanı Hakan Kocaman, Emek İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ergin Aydın, Bakan Soylu ile bir süre sohbet ederek Akçaabat ve Çarşıbaşı ilçelerindeki bazı projelerle ilgili destek istediler.

Geçtiğimiz hafta sonu istifa sinyali verdikten sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın müdahalesiyle bu kararından vazgeçen Bakan Soylu’ya Akçaabat ve Çarşıbaşı ilçelerinden sürpriz bir ziyaret gerçekleşti. Çarşıbaşı Belediye Başkanı Coşkun Yılmaz, AK Parti Akçaabat İlçe Başkanı Emre Akgün, AK Parti Çarşıbaşı İlçe Başkanı Hakan Kocaman, Emek İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ergin Aydın ve bazı ilçe yöneticileri Bakan Soylu’yu ziyaret etti. Heyet, Bakan Soylu’ya tam destek verirken, Akçaabat ve Çarşıbaşı’nda yapımı planlanan bazı projelerle ilgili destek istedi. AK Parti Çarşıbaşı İlçe Başkanı Hakan Kocaman, “Sayın Bakanımız Süleyman Soylu, milletvekillerimiz TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Muhammet Balta ve Adnan Günnar beyi ziyaret ederek İlçemizde gerçekleştirmeyi arzu ettiğimiz projeler ile ilgili fikir alışverişinde bulunduk.” açıklaması yaptı.

Aydın GELLECİ

Haberler