Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Avrupa’yı istiyoruz

Avrupa’yı istiyoruz

Olcay, “Beşiktaş maçı geleceğimize ışık tutacaktır” dedi

Trabzon'un tecrübeli oyuncularından Olcay Şahan, Alanyaspor karşısında alınan galibiyeti Beşiktaş derbisi ile taçlandırmak istediklerini söyledi. Ligde daha 11 haftanın olduğuna dikkat çeken Olcay, "Daha bitmiş bir şey yok. Zirvenin 11 puan gerisinde olabiliriz ama bu ligde her an her şey değişebiliyor. Avrupa Kupaları'na katılmak için son ana kadar savaşacağız" diye konuştu.
Son haftalarda yaşanan kayıpların kendilerini üzdüğünü ancak Alanyaspor galibiyetiyle nefes aldıklarını da sözlerine ekleyen Olcay, "Son haftalardaki kayıplar bizleri çok üzdü. Biz iyi bir ekibiz ve yapacağımız yeni bir seriyle dengeleri değiştirebiliriz. Kazanamadığımız 6 haftanın ardından Alanya maçıyla yakaladığımız çıkışı devam ettirmek istiyoruz" dedi.
Tecrübeli futbolcu, "Beşiktaş ile oynayacağımız çok önemli maç var. Öncelikle tüm hesaplarımızı bu maçı kazanmak üzerine yaptık. Bu maçı kayıpsız geçmek zorundayız. Gelecek haftalar için Beşiktaş karşısında alacağımız sonuç bize ışık tutacaktır. Umarım dostça kavgasız gürültüsüz Fair-Play havasında bir mücadeleyi geride bırakırız" ifadelerini kullandı.

 

Haberler