Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Bu yolun sonu şampiyonluk

Bu yolun sonu şampiyonluk

Yeşil-mavililerin Başkanı Hasan Kemal Yardımcı, “Rizespor’un tek hedefi Süper Lig’dir” dedi

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kemal Yardımcı, Rizespor’un tek hedefinin şampiyonluk olduğunu ve bu hedef için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini dile getirdi. Boşa harcayacak bir saniyelerinin bile olmadığını söyleyen Başkan Hasan Kemal Yardımcı, “Bizim amacımız, bize teslim edilen ruhu, taraftarımızın ve camiamızın isteklerine uygun şekilde güçlendirmek. Bunun içinde boşa harcayacak bir saniyemiz bile yok” dedi. Kulübün kritik bir dönemden geçtiğinin altını çizen Başkan Yardımcı, “Göreve geldiğimiz günden itibaren önemli mesafe kat ederek birçok şeyi aştığımızı düşünüyorum” diye konuştu.

Mevcut sorunları da aşmak için çalıştıklarına vurgu yapan Yardımcı, “Sorunları halı altına süpüre süpüre bir hale geldik. Biz elimiz ile birlikte gövdemizi de taşın altına koyduk. Taraftarımızdan da büyük destek görüyoruz” dedi. Yardımcı, “Çaykur Rizespor’un önünde tek bir hedef vardır. Süper Lig’dir. Bunu da gerçekleştireceğiz. Teknik kadromuza ve futbolcularımıza güveniyoruz. 4 veya 5 takım ilk iki sırada yer almak için savaş veriyor ve hepsi de çok güçlü. Rizespor’un şampiyonluk şansı çok yüksek. Elimizden gelenin en iyisini yapıp hedefe ulaşacağız” ifadelerine yer verdi.

Taraftar ilgisinin her geçen gün daha da arttığına dikkat çeken Başkan Kemal Yardımcı, “Geçmiş yıllarda sıkıntı vardı. İlgisizlik, kopukluk ve yanlış uygulamalardan dolayı takımla şehir arasında kopukluk vardı. Son dönemlerde ise ilgi artıp tribünler daha çok dolmaya başladı. Bundan dolayı da memnunum. Ancak ilginin ve taraftar desteğinin daha da artması lazım. Bu birazda sonuçlara bağlı. Rizespor taraftarının takımlarını yalnız bırakmayacağını biliyorum. Futbolcularımızın Süper Lig’e çıkma yolunda her şeyden daha fazla taraftarın desteğine ihtiyacı var” diye konuştu.

Haberler