Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Trabzon’un yenemeyeceği takım yok!

Trabzon’un yenemeyeceği takım yok!

Meriç’ten Beşiktaş’a gözdağı:

Trabzonspor Genel Sekreteri Gençağa Meriç, Trabzonspor’un ligde yenemeyeceği takım olmadığını ve bundan sonrasının kendileri için çıkış dönemi olacağını söyledi. Alanya galibiyetinin takıma rahat bir nefes aldırdığını söyleyen Meriç, “Karşılaşma öncesinde de Alanya maçının maçının bizim için çıkış maçı olacağını ve bu maçı kazanıp çıkışa geçeceğimizi söylemiştim. Nitekim Alanya maçını kazandık, şimdi önümüzdeki ilk maça bakıp çıkışımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Meriç, Trabzonspor’un iyi bir kadrosu olduğunu ve ligde yenemeyeceği takım olmadığını da belirterek, “İkinci yarıda aldığımız beraberliklerin çoğunda şanssızlıklarımız da oldu. Ancak Trabzonspor olarak her maça galibiyet parolası ile çıkıyoruz. Şimdi önümüzde Beşiktaş maçı var. Bu maç derbi havasında ancak bizim için diğer maçlardan farkı yok. Elbette zor maç olacak ancak biz Beşiktaş’ı da yenip çıkışımızı sürdürmek istiyoruz. Takımımızın bunu yapabileceğine de inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Meriç, Trabzonspor’un hedefinin her zaman üst sıralar olduğuna vurgu yaparak, “Ligi bitirebileceğimiz en iyi yerde bitirebilmenin mücadelesini vereceğiz” dedi.

Haberler