Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Maestro!

Maestro!

Sosa’nın yükselen performansı ve takıma katkısı arkadaşlarını da memnun ediyor

Trabzonspor’un sezon başında Milan’dan kadrosuna kattığı orta saha oyuncusu Jose Sosa her geçen gün takıma daha fazla katkı sağlıyor. Arjantinli oyuncunun oynadığı maçlarda Abdülkadir Ömür ile ortaya koyduğu performans ve uyum alkış alırken, bu durum en çok teknik ekibin yüzünü güldürüyor. Her geçen gün üzerine daha da koyarak oynayan ve taraftarların da beğenisini toplayan Sosa’ya takım arkadaşları da maestro benzetmesi yapılıyor.

Trabzonspor Kaptanı Onur da Sosa’nın performansına övgüde bulunarak, “Sosa hem takıma hem bize müthiş bir uyum sağladı. Her geçen gün bu uyumu daha da artıyor. Katkısı zaten ortada” dedi.  Spor yorumcuları ise sahanın yer yerinde mücadele eden Sosa’nın; isteyen, toptan kaçmayan ve neredeyse her pozisyonda olan bir görüntü sergilediğini dile getirdi. Tecrübeli oyuncu ise “Her şey yolunda. Trabzonspor’a en iyisini vermek için buradayım. Performansını arttırdığımda her şey çok daha güzel olacak” dedi.

Haberler