Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Küçük dev adam

Küçük dev adam

Trabzon’un altın çocuğuna aman nazar değmesin

GALİBİYETİ GETİRDİ

Trabzonspor’da bu sezon Yusuf Yazıcı ile birlikte altyapının gururu olan Abdülkadir Ömür, oynadığı futbol ve attığı golle Alanya karşısında alınan galibiyette başrol oynadı. Herkes Abdülkadir’in üzerine titrerken, Trabzon’un küçük dev adamı açıklamaları ile ‘adam olacak çocuk’ dedirtti. Abdülkadir, “Hayallerin ötesine geçmek gibi şu andaki halim. Havaya girmek veya şımartmak asla olmayacak. Çünkü daha ne yaptım ki” dedi.

HAYALİ YAŞAMAK

Abdülkadir, “Taraftarı olduğum Trabzonspor’da seremonide abilerimin önlerinde sahaya çıktığım günlerden, o formayı sırtıma geçirip gollerimle galibiyete katkı yaptığım günlerdeyim. Tarafsız bir şey bu. Tabii ki durmak yok. Boyum Allah vergisi ve yapacak bir şey yok. Ancak sahada yapacak çok şey var. Herkesin hayallerinin olduğu yerde olmanın kıymetini biliyorum ve bunu hiç aklımdan çıkarmıyorum” dedi.

Haberler