Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Sorun nedir beyler?

Sorun nedir beyler?

Başkan Muharrem Usta, Trabzon’a çıkarma yaptı, Teknik Direktör Çalımbay ve oyuncular ile özel olarak görüştü

Trabzonspor’da Başkan Muharrem Usta, Alanyaspor maçı öncesinde Trabzon’a çıkarma yaptı. Dün öğlen saatlerinde Trabzon’a gelen ve ayağının tozuyla Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ne giden Başkan Muharrem Usta önce Trabzon’daki yöneticilerle bir araya gelerek bir toplantı gerçekleştirdi. Başkan Muharrem Usta’nın daha sonra sorun tespiti için Teknik Direktör Rıza Çalımbay ile bir araya geldiği ve bir rapor istediği öğrenildi. Çalımbay’ın da Başkan Usta’ya rapor sunduğu ve takımdaki gidişat hakkında bilgi verdiği belirtildi.

Başkan Muharrem Usta, Teknik Direktör Rıza Çalımbay ile yaptığı görüşmenin ardından futbolcularla yemekte bir araya geldi. Futbolculara moral vermek amacıyla yemek yedikten sonra da takımın kaptanları Onur Kıvrak, Uğur Demirok ve Burak Yılmaz ile özel bir görüşme yapan Başkan Usta’nın oyuncuları da dinledikten sonra Alanyaspor karşısında takımdan galibiyet beklediğini ifade ettiği dile getirildi.  Usta daha sonra hem teknik heyet hem de futbolcularla görüştü, ardından da kulübün Şike konusunda davalarını yürüten Av.Nusret Yılmaz ile bir araya geldi.

Nurgül GÜNAYDIN

Haberler