Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Bu çağrılar çağ dışı

Bu çağrılar çağ dışı

​​​​​​​TRABZONSPOR’UN iddiasının bulunmadığı Bursaspor karşılaşmasında kaybetmesiyle birlikte ligden düşen Çaykur Rizespor tarafında tepkiler dinmiyor. Sınır tanımayan tepkiler iki kenti karşı karşıya getirirken tartıştırmalara son verecek bir hamle bekleniyor.

ÇİRKİN VE AHLÂKSIZCA ÇARPITMA

Çaykur Rizespor Kulüp Başkan Vekili Halim Mete’nin önceki gün sosyal medya hesabı üzerinden “Sezon sonu Çaykur Rizespor ve komşumuz Trabzonspor” başlıklı yazı ise bir haber sitesi tarafından çirkince çarpıtıldı. Mete, Trabzonspor’u eleştirdiği açıklamasında hiçbir şekilde herhangi bir fıkraya yer vermezken Mete’nin açıklamalarını haberleştiren Rize menşeli bir haber sitesi “Çaykur Rizespor Kulüp Başkan Vekili Halim Mete, Trabzonspor’a meşhur hikâye “İpin ucu puştun eline geçti”yi hatırlatan göndermede bulundu.” ifadesini kullandı. Haberin altında da o çirkin fıkraya yer verilerek Trabzonspor’a hakaret edildi.

İŞ FETÖ’YE KADAR VARDIRILDI

Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap da belediye başkanlığı ve akademik kimliğine yakışmayan bir biçimde Trabzonspor’la ilgili tuhaf iddialarda bulundu. İddialarını FETÖ’ye kadar da vardıran Kasap Trabzonspor’a önce CHP yakıştırmasında bulundu ve ardından “FETÖ’den daha tehlikeli bir spor kulübüne CHP’li demek mi? Vatan hainliğinden daha kötü ne olabilir ki?” diye yazdı.

BİLDİRİLER DAĞITILIYOR

Rize’de kim oldukları belirsiz kişilerce bildiriler basılıp dağıtılmaya başlandı. Üzerinde “Trabzon ve Trabzon ürünlerini boykot ediyoruz” başlığı yer alan bildiride Trabzon’daki AVM’lerin, Akçaabat köftesinin, Trabzon’a ait ürünlerin, gazetelerin, tesislerin, özel hastanelerin, mağazaların ve hatta havaalanının boykot edilmesi çağrısında bulunuldu.

DUR DİYECEK YOK MU?

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Davut Kavranoğlu’nun bile “Trabzon şaşırtmadı, sürpriz yok!” ifadesiyle tartışmalara katıldığı ortamda iki kenti gelecekte zor durumda bırakacak bu kavgayı durduracak birileri aranıyor. Akil konumda olması gerekenlerin bile tartışmayı körüklediği süreçte anlamsız tartışmayı birilerinin durdurması gerekiyor.

Haberler