Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Trabzon’da keyifler kaçtı

Trabzon’da keyifler kaçtı

Abdülkadir: “5 maçlık beraberlik serisini kırmak istiyorduk ama olmadı”


Trabzonspor’un 18 yaşındaki yıldız oyuncusu Abdülkadir Ömür, Başakşehir maçına kazanmak için çıktıklarını ancak bunu başaramadıkları için üzgün olduklarını söyledi. Maça istekli ve arzulu başladıklarına değinen Abdülkadir, “Ligde 5 maçtır berabere kalıyorduk ve bunu kırmak istiyorduk. Ancak Başakşehir’in de çok iyi bir takım olduğunu biliyorduk. Kazanmak için çok çalıştık. İlk 30 dakikaya da çok iyi başlamıştık” dedi.

“Gol yediğimiz dakikadan sonra oyundan düştük” diyen Abdülkadir, “Özellikle Başakşehir gibi pas oyunu oynayan ve hücum gücü yüksek takımlara karşı hem keyifli maçlar oynanır hem de zor maçlar oynanır. Biz bunun farkındaydık. Taraftarımıza da keyifli maç izletmek hem de biz keyif alıp kazanmak istedik. Burak ağabey bugün şansızdı ve gol bulamadık. Ama umarım haftaya galibiyet alırız ve yolumuza iyi bir şekilde devam ederiz” diye konuştu.
 

Haberler