Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Yusuf Yazıcı’da kendimi görüyorum

Yusuf Yazıcı’da kendimi görüyorum

Mesut Özil, “Türkiye’de Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir çok yetenekli oyuncular” dediArsenal’in Türk asıllı Alman futbolcusu Mesut Özil, Türkiye’de en beğendiği oyuncuların Trabzonspor’un yıldız isimleri Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür olduğunu söyledi. Hürriyet gazetesine verdiği röportajda Süper Lig’i elinden geldiğince takip etmeye çalıştığını ifade eden Mesut Özil, “Türk futbolunu tabii ki vakit buldukça televizyondan takip ediyorum. Türkiye’de inanılmaz yetenekler var” dedi.
Özellikle Yusuf Yazıcı’da kendisini gördüğünü vurgulayan süper star, “Trabzonspor’da oynayan Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür, inanılmaz yetenekli futbolcular. Yusuf Yazıcı müthiş bir 10 numara! İkimizin de aynı özelliklere sahip olduğumuzu düşünüyorum onu izlediğimde. Sol ayak, 10 numara, ara pasları müthiş ve çok soğukkanlı. Yusuf’u bir gün Avrupa’nın büyük kulüplerinde göreceğiz inşallah” ifadelerini kullandı.
 

Haberler