Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Gümrükçüoğlu zararı ödesin!

Gümrükçüoğlu zararı ödesin!

DEMOKRAT Parti GİK Üyesi Ali Akar, Trabzon’un Moloz mevkisinde bir türlü tamamlanamayan köprülü kavşağı Saadet Partisinin ziyaretinde gündeme getirdi. Akar, “Ortada 18 trilyon liralık bir zarar var. Bu zararı Gümrükçüoğlu ödemeli.” dedi. 

DEMOKRAT Parti GİK Üyesi Ali Akar, Trabzon’un Moloz mevkisinde yer alan üst geçiş köprüsünü gündeme getirdi. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı O. Fevzi Gümrükçüoğlu’nu üst geçiş köprüsünün projesini görür görmez uyardıklarını ancak hatalı projenin yapılarak 18 triyon lira zararın meydana getirildiğini iddia etti. 18 trilyonluk zararı Büyükşehir Belediye Başkanı O. Fevzi Gümrükçüoğlu’nun ödemesi gerektiğinin üzerini önemle çizen Akar, bu köprünün hesabının verilmesini istedi. Akar, “Trabzon’da bir belediye var, yapılan hataları bir türlü kabul etmiyor. Zamanında Moloz’daki viyadük yanlış dedik, bu proje hatalı dedik ama dinlemediler. Şimdi o viyadüğün halini herkes görüyor. Oraya harcanan 18 triyonun hesabını kim verecek? 18 triyonu Büyükşehir Belediye Başkanının ödemesi lazım. Yanlış karar veren, bedelini ödeyecek! Ödemezse yanlışa devam eder. Bunlara bir yerde dur denmeli. Hep birlikte dememiz lazım. AK Partili arkadaşlarda dâhil tüm partiler Belediyenin hatalarını görüyor. Her ne yaparlarsa yapsınlar bunun doğru olduğunu sanıyorlar.” dedi.

Trabzon Reşadiye - Moloz Üstgeçiş Köprüsü planlaması yanlış proje nedeniyle trafiğin çözümüne hizmet etmedi ve geriye çözümsüz trafik karmaşası kaldı.

Gültekin SADIKOĞLU

Haberler