Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Gümüşhanespor’a şampiyonluk için geldik

Gümüşhanespor’a şampiyonluk için geldik

Teknik Direktör Kurtar, “Bizim artık mazeretimiz de yok, vaktimiz de yok” dedi ve ekledi:

Gümüşhanespor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar, şampiyonluk için Gümüşhanespor’a geldiklerini söyledi. Takımın kadro olarak da, fizik kondisyon olarak da iyi bir durumda olduğunu belirten Kurtar, “Şehir şampiyonluk hedefine kilitlendi. Birlik ve beraberlik ortamında el birliği ile hedefe ulaşacağız” dedi. Gümüşhanespor’un ardından ligde 2’nci ve 3’ncü sırada yer alan Şanlıurfaspor ve Altay takımlarının güçlü camialar olduğunu dile getiren Kurtar, “Arkamızdan gelen 2 takım var ve her ikisi de güçlü takımlar. Onun için her maçı final havasıyla oynayacağız. Çocuklarla iyi çalışıyoruz. Bu hafta deplasmanda karşılaşacağımız Kırklarelispor’u da hocamız gitti ve analizini çıkarttı. İnşallah o maçı alıp geliriz. Ondan sonra Sakarya maçı var. 8 günde oynayacağımız üç maçı almak tabi bizim önümüzü açacaktır. İleriye doğru bize daha da çok moral verir” dedi.

Şehrin havasının mükemmel olduğunu söyleyen Kurtar, “Burada herkes takımın şampiyonluğunu bekliyor. Şehir kenetlenmiş. Bu çok iyi bir şey. Bizde futbolcular teknik heyet olarak kenetlendik. Biz de çok iyi şeyler yapıyoruz. Takım ruhu yaratmaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz hafta oynanan Fethiyespor maçında bunu gördüm. Takım ruhunu geliştirdikçe daha da iyi olacağız. İyi bir kadro elimize verdiler. Aynı kalitede bir kaç oyuncumuz var. Oynayan oynamayan büyük rekabet var” diye konuştu. Kurtar; “Bizim artık mazeretimiz de yok, vaktimiz de yok. Bahane üretecek halimiz de yok. Eğer buraya geldiysek başarılı olacağız. Bunu da elbirliğiyle yapacağız. Her kesimin desteğine ihtiyacımız var. Biz buraya şampiyonluk için geldik” ifadelerini kullandı.

Haberler