Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Algı oluşturmaktan vazgeçsinler!

Algı oluşturmaktan vazgeçsinler!

Zehiroğlu: “Bazı kulüplerin başkanları Rizespor’un korunduğunu söylüyor. Bizim alın terimize kimse leke sürmesin”

TFF 1. Lig’in 21. haftasında yarın sahasında Altınordu ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdüren Çaykur Rizespor’da Yönetim Kurlu Üyesi Yılmaz Zehiroğlu, ligde mücadele eden bazı takımların kulüp başkanlarının Çaykur Rizespor'un korunduğu yönünde algı oluşturmaya çalıştığına vurgu yaptı. Zehiroğlu, "Sahaya çıkıp mücadele eden bir takımız. Şeffaf ve temiziz. İsteyen gelsin maçımızı seyretsin. Bizim alın terimize hiç kimsenin leke sürmesini istemiyor ve asla kabul etmiyoruz. Sahada mücadele ederek büyük ve azim ve hırsla mücadele ediyoruz. Düştüğümüz yere çıkabilmek için tam gücümüzle kenetlenerek mücadele ediyoruz. Bunu hiç kimse başka mecralara çekmeye çalışmasın" diye konuştu.

Hakemler üzerinden konuşarak algı yapmanın doğru olmayacağına değinen Zehiroğlu, "Hakemler anlık kararlarla gördüklerine karar vermeye çalışıyor. Kimi zaman lehimize veya aleyhimize hatalar olabilir. Hakem hataları her maçta olabilir. Biz öncelikle kendi mücadelemize bakmalıyız. Rakiplerimizin neler yaptığı bizim için önemli değil. Herkes puan için mücadele ediyor. Camia olarak çok iyi bir bütünlük oluşturduk. Düştüğümüz yerden ayağa kalkmaya çalışıyoruz." ifadelerini kullandı. Taraftara da seslenen Zehiroğlu, “Altınordu maçında bütün Rizelileri özveri göstererek maça gelmelerini istiyorum. Bu maçta bizleri yalnız bırakmamalarını yürekten istiyorum. Onlara çok ihtiyacımız var” dedi.

Alihan TELATAR

Haberler