Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
1461’de moraller bozuk 

1461’de moraller bozuk 

Bordo-mavililerde Anadolu Bağcılar yenilgisi keyifleri kaçırdı

1461 Trabzon Teknik Direktörü Hamdi Zıvalıoğlu, mağlup oldukları Anadolu Bağcılar maçıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Zıvalıoğlu, “4 eksiklikle çıktığımız Anadolu Bağcılar maçına iyi konsantre olmuştuk. Bakıldığı zaman maça iyi başlamıştık. Ancak girmiş olduğumuz pozisyonları sonuçlandırmada biraz daha kaliteli vuruşlara ihtiyacımız vardı. Geriye düştüğümüz durumda takımsal tepkiyi gerçekleştirerek durumu berabere getirdik” dedi.

Zıvalıoğlu, “Sonuç olarak bizim gibi genç kadrodan oluşan takımların defansta bireysel hatalar yapıyor olması sonucu etkileyebiliyor. Bizim için şanssız ve talihsiz bir maç oldu. Karşılaşmada hakem hataları da mevcuttu. Hakem maçı 6 dakika uzatmasına rağmen 4 dakika oynattı. Rakip takımın yedek kulübesi oyunu durdurmak ve hakemin de buna müsaade ettiği bir durumda sahaya 4-5 kere atılan toplar gol ataklarımızı kesmesine sebep oldu" diye konuştu.

Haberler