Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Şansızlığımızı kıracağız

Şansızlığımızı kıracağız

Giresunspor Asbaşkanı Eren, “Bir galibiyet bizi ateşler diye düşünüyorum” dedi ve ekledi:

Giresunspor’un Asbaşkanı Sacit Ali Eren, sezonun ikinci yarısında oynadıkları ilk üç maçtaki şanssızlıklarını kıracaklarını söyledi. Asbaşkan Eren; “Ne Boluspor, ne de İstanbulspor maçında kötü oynadık, ancak bu iki maçı da kaybettik. Maalesef futbol adına tüm şanssızlıkları bu karşılaşmalarda yaşadık. Rakipler pozisyon bulamadan kazanarak gittiler. Ancak bu şanssızlığa bir an evvel son vereceğimize inanıyoruz. Önümüzde Eskişehirspor müsabakası var. O maça dönüm maçı gözüyle bakıyoruz” dedi.

Sezonun ikinci yarısındaki ilk galibiyetlerini Pazar günü konuk olacakları Eskişehirspor karşısında almak istediklerini ifade eden Eren, “Bizi çok zorlu bir puan mücadelesi bekliyor ancak ne yapıp edip o karşılaşmadan zaferle ayrılmak zorundayız. Tabi son haftalarda aldığımız kötü sonuçlar morallerimizi çok bozdu. Bir galibiyet bizi ateşler diye düşünüyorum. Bunu en kısa sürede yani Eskişehirspor maçında gerçekleştirebilirsek çok güzel olacak. Taraftarımızı çok üzdük ancak en kısa sürede toparlanacağız ve yine adımızdan başarılarımız ile söz ettireceğiz” dedi. Öte yandan Giresunspor’da teknik direktör sorununun bugün çözüme kavuşturulacağı belirtildi.

Haberler