Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Bakan Soylu Sürmene’ye gelecek

Bakan Soylu Sürmene’ye gelecek

SÜRMENE Belediye Başkanı Rahmi Üstün ve AK Parti Sürmene İlçe Başkanı Hüseyin Azizoğlu İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ziyaret ettikten sonra açıklama yaptı. “Sayın Bakanımız 25 Şubat’ta açılışını yapacağımız Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk İlkokulu’nun açılışını gerçekleştirecek.” denildi.

SÜRMENE Belediye Başkanı Rahmi Üstün ve AK Parti Sürmene İlçe Başkanı Hüseyin Azizoğlu Ankara'da bazı temaslarda bulundu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu da ziyaret ettiklerini belirten Başkan Üstün, “Sayın Bakanımız 25 Şubat’ta açılışını yapacağımız Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk İlkokulu’nun açılışını gerçekleştirecek.” dedi. Başkan Üstün ve Azizoğlu Ankara ziyaretleri kapsamında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun yanı sıra TBMM’de Trabzon Milletvekilleri Çevre Komisyonu Başkanı Muhammet Balta, Adnan Günnar ve Salih Cora ile bir araya geldiler.

Bu birliktelik Sonrasında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu makamında ziyaret eden Başkan Üstün ve Azizoğlu Bakan Soylu'yu 25 Şubat Sürmene'nin Kurtuluşu etkinliklerine, yapımı tamamlanan Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk ilkokulunun açılışına ve hamsi şölenine davet ettiler. Başkan Üstün, “Sayın Bakanımız 25 Şubat’ta açılışını yapacağımız Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk İlkokulu’nun açılışını gerçekleştirecek. İnşallah güzel bir program olacak.” dedi.

Aydın GELLECİ

Haberler