Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Trabzon’un lokasyon haritası çıkarıldı

Trabzon’un lokasyon haritası çıkarıldı

TRABZON’UN tarihini, doğasını, yerel lezzetlerini ve sürdürülebilir değerlerini tanıtmak için bir süre önce Trabzon İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından oluşturulan  “Home Of Trabzon” web sayfası, yeni bir uygulama olan “Trabzon Lokasyon Haritası” hizmetini ziyaretçilerine sundu.

TRABZON İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından bir süre önce Trabzon’u tanıtmaya yönelik “Home Of Trabzon” adlı web sayfası oluşturulmuştu. Her geçen gün kendini yenileyen site kısa bir süre önce ziyaretçilerine yeni bir uygulama olan “Trabzon Lokasyon Haritası” hizmetini sunmaya başladı.

Trabzon’un tarihini, doğasını, yerel lezzetlerini ve sürdürülebilir değerlerini tanıtmak için bir süre önce Trabzon İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından oluşturulan  “Home Of Trabzon” web sayfası, yeni bir uygulama olan “Trabzon Lokasyon Haritası” hizmetini ziyaretçilerine sundu. Bu yeni uygulama ile siteyi ziyaret eden vatandaşlar, Trabzon’da merak ettikleri her yere tek tuşla ulaşabilecekler.

TEK TIKLA TRABZON PARMAĞININ UCUNDA

Home Of Trabzon web sayfasını dünyanın dört bir tarafından tıklayan ziyaretçiler, Trabzon Lokasyon Haritası menüsüne girdiklerinde uygulamadan rahatça faydalanabilecekler. Trabzon Lokasyon Haritası üzerinde oluşturulmuş menü bölümünden destinasyon merkezleri, yaylalar, ilçeler, göller, mağaralar ve şelaleler, Trabzon’da yapılabilecek etkinlikler, müzeler ve ören yerleri, camiler ve türbeler, evler ve konaklar, manastırlar ve kiliseler, kaleler ve surlar, hanlar ve hamamlar, köprüler, çeşmeler ve su kemerleri butonlarını tıklayan ziyaretçiler aradıkları ve merak ettikleri yere kolayca ulaşabilecekler. 

Bir süredir Türkçe, İngilizce, Arapça, Yunaca, Gürcüce ve Farsça olmak üzere toplam 6 dilde hizmet veren “Home Of Trabzon” adlı web sayfası bu yeni uygulama ile ziyaretçilerine büyük bir kolaylık sağlayarak istedikleri yere tek tuşla ulaşmalarını sağlayacak. Filiz YILDIRIM

Haberler