Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Dinamo Okay!

Dinamo Okay!

Her geçen hafta üzerine koyuyor, o Trabzonspor’un adeta parlayan yıldızı

Bu sezon Süper Lig’de en fazla hava topu (97) ve ikili mücadelede (189) kazanan isim olma başarısını gösteren Okay Yokuşlu, Trabzonspor’un yükselen değeri haline geldi. Bu sezon Süper Lig’de bir maçta en fazla ikili mücadele (23, 21 ve 20) kazanan isim olan Okay Yokuşlu takımın topla en çok oynayan oyuncusu da oldu. Trabzonspor’un dinamosu gibi mücadele eden Okay Yokuşlu takımın aynı zamanda en çok ikili mücadeleye (25/18) girip bu mücadeleyi kazanan oyuncusu oldu. Okay bunun yanı sıra rakibinin de ara pasını en çok engelleyen ismi oldu. Toplamda 104 kez topla buluşan Okay 6 kez adam geçti, 3 şut pası verdi, bir de isabetli orta yaptı. Maçın en fazla isabetli pas yapan oyuncusu olan Okay Yokuşlu 2 başarılı top kapma ve %84.1 pas yüzdesi ile oynadı.

İdmanda korkuttu

Okay Yokuşlu, dün sabah gerçekleştirilen antrenmanda hafif bir sakatlık yaşadı. Okay’ın yanına gelen sağlık ekipleri buz tedavisi yaparak oyuncuya müdahale etti. Genç oyuncu daha sonra arkadaşlarıyla çalışmalara devam etti.

Haberler