Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Daha bitmedi!

Daha bitmedi!

Trabzonspor’da Çalımbay, peş peşe oynanacak 4 maçtan kayıpsız çıkıp yeniden zirveye tutunmanın planlarını yapıyor

Trabzonspor’da Teknik Direktör Rıza Çalımbay, ligde peş peşe alınan 4 beraberliğin ardından yeni bir galibiyet serisi yakalamanın planlarını yapıyor. Karabük, Konyaspor, Fenerbahçe ve Göztepe ile berabere kalarak zirve yarışında geri kalan Trabzonspor’da Teknik Direktör Rıza Çalımbay, oyuncularını Gençlerbirliği maçına motive ediyor. Göztepe maçındaki mücadelelerinden dolayı oyuncularını tebrik eden Çalımbay, “Bu futbol doğru yolda olduğumuzun göstergesidir. Savaşan, mücadele eden ve kazanmak için yüreğini ortaya koyan bir anlayışta olduğumuzda sonuçlar da beraberinde gelecektir” dedi.

Çalımbay, ligin zirvesinde yer alan takımların birbirleriyle olan maçlarını da düşünerek, önlerindeki 4 maçtan hasarsız çıkmaları halinde çok daha farklı konuma gelebileceklerini düşünüyor. Öncelikli olarak Gençlerbirliği maçının önemine vurgu yapan Çalımbay, rakiplerinin son dönemde çıkışta olduğunu belirtirken, “Zor bir maç bizi bekliyor” dedi. Çalımbay, oyuncularını zorlu maçlara motive edip Gençlerbirliği (D), Başakşehir (İ), Alanyaspor (D) ve Beşiktaş (İ) maçlarının kazanılması halinde kendilerine yeni bir sayfa açıp yeniden zirveye tutunabilecekleri yönünde de motive ediyor.

Haberler