Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Vural Görüşme Odasına

Vural Görüşme Odasına

Akın Çorap Giresunspor, Metin Diyadin’den boşalan teknik adam görevine deneyimli hoca Yılmaz Vural’ı getirmek istiyor. Başkan Mustafa Temel Bozbağ ve idareciler, bugün deneyimli hoca ile İstanbul’da bir araya gelecek. Başkan Bozbağ, “Her tarafta yazılıyor, çiziliyor ve insanlar da merak ediyor. Yılmaz Vural ile Giresunspor arasında şuan itibariyle bir anlaşma kesinlikle yok. Almanya’da bulunan Yılmaz Hoca ile sadece telefon görüşmesi yaptım. Kısmetse bugün bir araya geleceğiz” dedi.

Yılmaz Vural’ın Giresunspor’a hizmet etmek istediğini ancak yaptıkları telefon görüşmesinde aralarında fiyat konusunda uçurum olduğunu aktaran Bozbağ, sözlerine şu şekilde devam etti: “Aramızda çok ciddi bir uçurum olduğu gözüküyor.  Yönetici arkadaşlarımla birlikte bugün İstanbul’da Yılmaz Vural hocayla bir araya gelmeyi düşünüyorum. O görüşmeden sonra her şey netleşir. Bir anlaşma söz konusu değil. Her şey bugünkü görüşmeden sonra ortaya çıkar” ifadelerini kullandı.

Ali AKTEN

Haberler