Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Ali Han Tunçer’in Tek Hedefi Trabzonspor

Ali Han Tunçer’in Tek Hedefi Trabzonspor

1461 Trabzon’un başarılı futbolcusu Ali Han Tunçer kendi yeteneğine güvendiğini ancak bir yerlere gelmek için çok çalışması gerektiğini bildiğini söyledi. Bu noktaya çalışarak geldiğini ifade eden Tunçer, “Yeteneğime güveniyordum. Daha yapacak çok şeyim var. Çok çalışmam gerektiğini biliyorum. Genç futbolcular da benim gibi çok çalışmalı ve asla pes etmemeli. İnandıkları bir şey varsa uğruna feda etmesi gereken her şeyi yapmalılar” dedi.

Hedefleri hakkında da konuşan Ali Han, “1461 Trabzon'u diğer takımlardan ayıran en büyük özellik Trabzonspor. Önümüzde birçok örneği mevcut. Bize hedef koyma ve geleceğimizi planlama açısından 1461 Trabzon çok büyük bir önem taşıyor. İlk önceliğim Trabzonspor'da oynamak ve sonrasında kalıcı olmak. Hayatımın tamamını futbol oluşturuyor. Maddi manevi kazandığım her şeyi futbola borçluyum” ifadelerini kullandı.

Haberler